Finnařské závody 2020

Počet závodů: 69
CTL Datum Název závodu Místo
202212 28.03.2020 Na starý karty[Závod zrušen] 1 Chomoutov
201701 04.04.2020 Pohár Noprosu[Závod zrušen] 3 Máchovo jezero
202401 04.04.2020 Odemykání vody[Závod zrušen] 1 Štěrkovna Hlučín
201702 11.04.2020 Finn premiera[Závod zrušen] 3 Máchovo jezero
201703 18.04.2020 Pohár Haas+Sohn[Závod zrušen] 7 Máchovo jezero
202201 18.04.2020 Jarní závod - mem. M. Kouřila[Závod zrušen] 3 Chomoutov
201403 18.04.2020 Cena Ziosu[Závod zrušen] 1 Bolevák
202402 25.04.2020 Cena Olešné[Závod zrušen] 3 Olešná
202168 02.05.2020 FINN CUP 2020 Křetínka[Závod zrušen] 1 Křetínka
201206 03.05.2020 Pohár Sosios[Závod zrušen] 1 Vranská přehrada
202107 08.05.2020 M.B Keramika Pálavská regata[Závod zrušen] 8 Nové Mlýny
202202 16.05.2020 Májový závod 4 Chomoutov
201705 16.05.2020 Memoriál Bruno Hámy[Změna termínu] 1 Máchovo jezero
201803 23.05.2020 Pohár města Česká Skalice 7 Rozkoš
201505 23.05.2020 Sdružený krajský přebor 4 Jesenice
201706 23.05.2020 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17[Bez účasti finn] 4 Máchovo jezero
201205 30.05.2020 Pohár YC Kladno 3 Turyňský rybník
202203 30.05.2020 Bleděmodrá stuha Plumlova 3 Plumlov
201707 30.05.2020 Mem. Ing. Böhma 2 Máchovo jezero
201904 30.05.2020 Memoriál Tomáše Dymáka 2 Seč
201404 30.05.2020 Štít města Plzně[bez účasti finn] 1 Bolevák
202406 30.05.2020 Baníkovská regata[Závod zrušen] 1 Žermanice
201506 06.06.2020 Modrá stuha Regentu 2 Regent
201204 06.06.2020 Župní přebor[nový termín zrušeného závodu] 1 Vranská přehrada
202407 06.06.2020 Jarní závod 1 Štěrkovna Hlučín
201203 07.06.2020 Regata Neumann Institut[nový termín zrušeného závodu] 1 Vranská přehrada
202004 13.06.2020 Pohár o Velké Dářko 7 Velké Dářko
201905 13.06.2020 O perníkovou chaloupku[bez účasti finn] 2 Seč
201805 13.06.2020 Odysseův pohár II.[bez účasti finn] 1 Rozkoš
204005 19.06.2020 Veterán Cup Finn[Závod zrušen] 3 Šamorín
201207 20.06.2020 Krajský přebor - Mem. Josefa Šenkýře 4 Orlík - Velký Vír
202410 20.06.2020 Hornický kahan[Závod zrušen - technické důvody] 3 Žermanice
201208 22.06.2020 Cena Sokola - Vytrvalostní závod 3 Vranská přehrada
201217 23.06.2020 Přebor ČOS - dálková plavba 3 Orlík - Radava
201405 27.06.2020 Cena Prazdroje 2 Hracholusky
202205 27.06.2020 Červnový závod 2 Chomoutov
202411 04.07.2020 Bermuda CUP 4 Slezská Harta
201406 04.07.2020 Modrá stuha Hracholusky 3 Hracholusky
201407 18.07.2020 Letní Hracholusky 1 Hracholusky
202413 18.07.2020 Modrá stuha Českého Těšína[bez účasti finn] 1 Těrlicko
201408 25.07.2020 Modrá stuha Hnačova 2 Hnačov
201806 25.07.2020 4 hodiny Rozkoše[bez účasti finn] 1 Rozkoš
201513 01.08.2020 O Pohár Karlovarského kraje 1 Jesenice
201908 08.08.2020 Modrá vlajka Seče[Neodjeto - bezvětří] 4 Seč
201409 08.08.2020 Letní závod 1 Bolevák
201615 08.08.2020 Cena Duchcova[bez účasti finn] 1 Oldřichov
202169 15.08.2020 Prázdninová pálavská[Neodjeto - bezvětří] 7 Nové Mlýny
201907 15.08.2020 Štít města Pardubic[Změna termínu] 3 Seč
201619 15.08.2020 Regata Petra Zouhara[Změna termínu] 1 Oldřichov
201617 19.08.2020 Dálková plavba[bez účasti finn] 3 Oldřichov
202416 22.08.2020 Olešná regata - mem. Václava Klementa 2 Olešná
201410 22.08.2020 Modrá stuha Boleváku[Závod zrušen] 1 Bolevák
201516 22.08.2020 Modrá stuha Jesenice 1 Jesenice
204023 29.08.2020 Pohár SNP 7 Šamorín, Gabčíkovo
201411 29.08.2020 Konec na Hrachách 2 Hracholusky
202213 05.09.2020 Burčáková regata 3 Chomoutov
202419 05.09.2020 Hornická regata[bez účasti finn] 1 Žermanice
201714 12.09.2020 Lighthouse Cup 1 Máchovo jezero
201337 18.09.2020 MČR FINN 2020 12 Lipno - Kovářov
201214 19.09.2020 Veteránská Regata 2 Vranská přehrada
201518 19.09.2020 Švestková regata 2 Jesenice
202421 19.09.2020 FLEXIMONT Cup 1 Štěrkovna Hlučín
202164 26.09.2020 Pohár FINN 7 Nové Mlýny
202423 03.10.2020 Hlučínská regata 3 Štěrkovna Hlučín
201412 03.10.2020 Cena Primátora 2 Bolevák
201718 10.10.2020 O pohár pivovaru Kocour 3 Máchovo jezero
201216 10.10.2020 Pohár 158 let Sokola 2 Vranská přehrada
202211 10.10.2020 O kuře na rožni 2 Chomoutov
201413 10.10.2020 Cena Lokomotivy 1 Bolevák

Legenda: Červeně zvýrazněné závody mají koeficint 7 a vyšší.