Finnařské závody 2018

Počet závodů: 72
CTL Datum Název závodu Místo
181701 31.03.2018 Pohár Noprosu 1 Máchovo jezero
181702 07.04.2018 Finn premiera 3 Máchovo jezero
182201 07.04.2018 Jarní závod[změna termínu na základě žádosti pořadatele] 3 Chomoutov
181703 14.04.2018 Pohár Haas+Sohn 7 Máchovo jezero
182401 14.04.2018 Jarní závod 1 Štěrkovna Hlučín
182402 21.04.2018 Cena Olešné 3 Olešná
181203 21.04.2018 Jarní závod 2 Turyňský rybník
181403 21.04.2018 Cena Atawa 1 Bolevák
182108 28.04.2018 M.B.Keramika - Palavská regata 8 Nové Mlýny
181705 28.04.2018 Mem. Ing. Böhma 2 Máchovo jezero
181404 28.04.2018 Cena Ziosu 1 Bolevák
181204 05.05.2018 Pohár SOSIOS 2 Vranská Přehrada
181205 08.05.2018 Regata Neumann Institut 1 Vranská Přehrada
182202 12.05.2018 Májový Závod 4 Chomoutov
181206 12.05.2018 Sletový župní přebor 2 Vranská Přehrada
181706 12.05.2018 Mem. Bruno Hámy 2 Máchovo jezero
181502 19.05.2018 Krajský přebor 4 Jesenice
181707 19.05.2018 Sdružený krajský přebor KSJ 16+17 4 Máchovo jezero
182203 19.05.2018 Bleděmodrá stuha Plumlova 2 Plumlov
182403 19.05.2018 Hornický kahan 2 Žermanice
182405 26.05.2018 Velká cena Ostravy 3 Žermanice
181207 02.06.2018 Pohár YC Kladno 3 Turyňský rybník
181903 02.06.2018 Memoriál Tomáše Dymáka 2 Seč
182406 02.06.2018 Bobova regata 2 Petrův rybník
181208 09.06.2018 YC Kladno Finn Race 7 Jesenice
181805 09.06.2018 Odysseův pohár II.[VPOZ] 1 Rozkoš
181121 16.06.2018 Nechranický skluz 7 Nechranice - CERE
181905 16.06.2018 O perníkovou chaloupku 2 Seč
182407 16.06.2018 Modrá stuha Českého Těšína 1 Těrlicko
182130 22.06.2018 Veteran Cup Finn 3 Brněnská přehrada
181209 23.06.2018 Memoriál Josefa Šenkýře 2 Orlík - Velký Vír
182205 23.06.2018 Červnový závod 2 Chomoutov
182408 23.06.2018 Mladý vítr 2 Těrlicko
181210 25.06.2018 Středočeský krajský přebor 2 Orlík - Velký Vír
181211 27.06.2018 Sletový přebor ČOS- dálková plavba 3 Orlík - Velký Vír
181406 30.06.2018 Cena Prazdroje 2 Hracholusky
181407 05.07.2018 MS Hracholusek 3 Hracholusky
182409 07.07.2018 Bermuda CUP 4 Slezská Harta
181408 14.07.2018 Letní Hracholusky 2 Hracholusky
182206 21.07.2018 Mohelnická regata 2 Moravičany
182411 21.07.2018 Prázdninový závod 2 Štěrkovna Hlučín
181409 21.07.2018 Modrá Stuha Boleváku 1 Bolevák
181212 28.07.2018 Modrá stuha YC Kladno 2 Turyňský rybník
181410 28.07.2018 Modrá stuha Hnačova 2 Hnačov
181806 28.07.2018 4 hodiny Rozkoše 1 Rozkoš
181611 04.08.2018 Cena Duchcova 1 Oldřichov
181613 08.08.2018 Dálková plavba 3 Oldřichov
181910 11.08.2018 Štít města Pardubic 3 Seč
182142 11.08.2018 Veletržní regata 3 Brněnská přehrada
181411 11.08.2018 Letní závod 1 Bolevák
181615 11.08.2018 Regata Petra Zouhara 1 Oldřichov
181911 18.08.2018 Modrá vlajka Seče 4 Seč
181508 18.08.2018 Modrá stuha 2 Jesenice
187014 25.08.2018 Rofi Pokal 7 Attersee
182413 25.08.2018 Olešná regata - mem. Václava Klementa 2 Olešná
181509 25.08.2018 Femina regata 1 Regent
181326 30.08.2018 MMČR FINN 12 Lipno - Kovářov
182414 01.09.2018 Hornická regata 2 Žermanice
181412 01.09.2018 Konec na Hrachách 1 Hracholusky
182415 08.09.2018 OMA Cup 7 Olešná
181510 15.09.2018 Švestková regata 3 Jesenice
182416 15.09.2018 FLEXIMONT Cup 3 Štěrkovna Hlučín
181718 22.09.2018 Lighthouse Cup 1 Máchovo jezero
181218 28.09.2018 Svatováclavský závan 3 Turyňský rybník
181217 28.09.2018 Veteránská regata 2 Vranská Přehrada
181219 29.09.2018 Zhasnutý kahan-krajský přebor Finn 4 Turyňský rybník
181413 29.09.2018 Cena Primátora 2 Bolevák
181721 06.10.2018 Baban Cup 3 Máchovo jezero
181414 06.10.2018 Cena Lokomotivy 1 Bolevák
181221 13.10.2018 Pohár 156 let Sokola 1 Vranská Přehrada
182417 13.10.2018 Hlučínská regata 1 Štěrkovna Hlučín
182210 20.10.2018 O kuře na rožni 2 Chomoutov

Legenda: Červeně zvýrazněné závody mají koeficint 7 a vyšší.