Seznam přidělených čísel ALT Finn

V případě nejasností ohledně oficiálně přidělěných čísel kontaktujte měřiče lodní třídy Kamila Ščerbu.

Poslední aktualizace dne 2019-06-05

ČísloZávodníkRokOddíl
CZE 1Maier Michael1964JMJ Staré Splavy
CZE 3Lidařík Rudolf1978TJ LS Brno
CZE 4Gebhart Zdeněk1959JK Cheb
CZE 5Teplý Ondřej1995Jachtklub Brno
CZE 6Lejhanec Jiří1945YC Pardubice
CZE 7Cintl Václav1944JK Česká Lípa
CZE 8Outrata Jiří1947JK Toušeň
CZE 9Hýža Jiří1975Jachtklub Brno
CZE 10Hudec Václav1939YC Neratovice
CZE 11Deutscher Patrik1991JMJ Staré Splavy
CZE 12Audy Petr1963Jachtklub Brno
CZE 13Teplý Roman1963Jachtklub Brno
CZE 14Šugár Jiří1953Jachtklub Brno
CZE 15Utíkal Petr1957JK Olomouc
CZE 17Babický Josef1975JK Česká Lípa
CZE 18Heneš David1981JK Olomouc
CZE 20Vinkl Daniel1987YC Kladno
CZE 21Čajčík Jan1988TJ LS Brno
CZE 22Vinkl Petr1965YC Kladno
CZE 23Valouch Vlastimil1960JK Olomouc
CZE 24Valouch Libor1988JK Olomouc
CZE 25Šilhavý Jiří1976YC Kladno
CZE 27Kolář Petr1975YC Kladno
CZE 28Kantorík Ivan1945JK Ostrava Poruba
CZE 29Lejhanec Petr1973YC Pardubice
CZE 30Podhorec Štefan, ml.1983YC Kladno
CZE 31Kramář Petr1963JK Česká Lípa
CZE 32Chomát Martin1971TJ Lokomotiva Plzeň, JO
CZE 33Rameš Ivan1962JK Česká Lípa
CZE 34Bláha Martin1973JK Plzeň
CZE 35Jenšík David1974JK Česká Lípa
CZE 36Dybal Zdeněk1975YC Baník Ostrava
CZE 37Hájek Libor1959JK Cheb
CZE 38Kmoníček Jiří1953YC Pardubice
CZE 39Dymák Petr1949YC Pardubice
CZE 40Čajčík Karel1957YC Pardubice
CZE 41Ráža Tomáš1975JO VS Duchcov
CZE 43Hyrš Ladislav1970JK Ostrava Poruba
CZE 48Zdražil Josef1978YC Pardubice
CZE 50Svoboda Martin1974YC Pardubice
CZE 51Lejhanec Jiří, ml.1965YC Pardubice
CZE 52Vika Tomáš1988ORTHODOCKS YC
CZE 53Dvořák Pavel1977Sokol Vrané II.
CZE 54Červenka Matouš1974JK Olomouc
CZE 56Němec Milan1962KJ Těrlicko
CZE 57Smutek Jan1984YC Vysoké Mýto
CZE 58Makrlík Dušan1967YC Klatovy
CZE 59Ručka Tomáš1985YC Kladno
CZE 61Nalezenec Vojtěch1961YC Vysoké Mýto
CZE 62Pop Tomáš1952Yachtclub Pardubice
CZE 63Ščerba Kamil1969TJ Sokol Palkovice
CZE 65Výška Tomáš1974TJ JO Prazdroj Plzeň
CZE 66Vízner Karel1968YC Doksy
CZE 67Jochovič Josef1962YC Neratovice
CZE 69Vít Jaroslav1956JK Plzeň
CZE 70Cintl Václav, ml.1975JK Česká Lípa
CZE 71Fetterle Jiří1979JK Česká Lípa
CZE 72Keršner Ferdinand1962TJ SOKOL Letovice
CZE 73Florián Jaroslav1968YC Kladno
CZE 74Dvořák Radim1974YC Kladno
CZE 75Skalický Vladimír1960LK Štěchovice
CZE 76Dvořák Jiří1950Sokol Vrané II.
CZE 77Mušálek Pavel1962YC Kozmice
CZE 80Jozíf Martin1966YC Pardubice
CZE 81Hrnčál Tomáš1991YC Pardubice
CZE 82Vít Radek1970YC Kladno
CZE 88Šilhavý Jaromír1964YC Kladno
CZE 90Neumann Jakub1974Sokol Vrané II.
CZE 91Rešl Pavel1964JO VS Duchcov
CZE 92Vacula Martin1968JMJ Staré Splavy
CZE 98Ščerba Patrik1993TJ Sokol Palkovice
CZE 99Dybal Zdeněk2000YC Baník Ostrava
CZE 101Nuc Jindřich 1959JK Plzeň
CZE 102Dragoun Dominik1997JK Plzeň
CZE 103Dragoun Ivan1966JK Plzeň
CZE 112Dásek František1950JK Cheb
CZE 119Trnavský Martin1970JK Brno
CZE 121Skalka Miroslav1948TJ Slavoj Český Těšín
CZE 122Ptáčník Milan1974JMJ Staré Splavy
CZE 123Valenová Klára1978JO Olomouc
CZE 125Zbořil Vladimír1971JMJ Staré Splavy
CZE 134Balada Michal1962FD Club UO, z.s.
CZE 147Drvota Jaromír1950YC Kladno
CZE 211Kaloš Martin1964YC CERE
CZE 221Krob Michal1975YC Kladno
CZE 231Korych Pavel1988YC Kladno
CZE 232Kraus Jan1966YC Kladno
CZE 317Prokopec Petr1958YC Pardubice
CZE 318Plecitý Martin1957JK Toušeň
CZE 405Komárek Zdeněk1953YC Pardubice
CZE 433Sosnovec Josef1952Sokol Vrané II.
CZE 500Sedláček Petr1988JK Prostějov
Copyright © 2001 - 2021, All rights reserved. www.finnclass.cz Powered by exnet
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.